برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

درباره بازار IranLabX

ایران لبیکس یک بازار آنلاین برای تجهیزات آزمایشگاهی و علمی است. وبسایتی برای ارتباط خریداران وفروشندگان با یکدیگر و هم افزایی در تامین تجهیزات و تبادل اطلاعات. ایران لبیکس متخصص در زمینه تعمیرات، آنالیز، ساخت دستگاه های آزمایشگاهی است و خدمات متنوعی را به صنعتگران، آزمایشگاه ها، دانشجویان، محققان و استادان محترم دانشگاه ارائه می دهد.
ما در این سامانه که توسط تولید کنندگان، وارد کنندگان، فروشندگان و افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد فرآیند خرید و فروش را آسان و کارآمد نموده ایم.

داستان ما

شکل گیری بازار در در صنعتی می تواند هزینه های مبادله و هزینه های واسطه ای را کم کند و نقدشوندگی تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی را بیشتر کند. چنین بازاری به شکل متشکل هنوز شکل نگرفته است. نبود این بازار به همراه مشکلات ناشی از تحریم ها ما را بر آن داشت که سعی کنیم بازار شفاف و قدرتمندی برای این صنعت مهم کشور ایجاد کنیم که تا به کمک یکدیگر نیازهای فعالان را برطرف کنیم.
داستان ما از جایی شروع می شود که ما اعضای تیم ایران لبیکس با مشاهده تنگناهای پیش روی صنعت و مشکلاتی که در زمینه های مختلف به دلیل تحریم بروز کرده در یک تیم منسجم و حرفه ای از تخصص های مختلف کنار هم قرار گرفتیم تا از توانمندی هایی که در این سال ها به لطف خدا به دست آورده ایم در حل مسائل و تنگناهای پیش رو به کار بگیریم و امروز اگر توانی در ما هست وظیفه خود دیدیم که در حد وسع و توان خود در رفع نیازهای صنایع، دانشگاه ها و به طور عام حوزه تجهیزات آزمایشگاهی کشور گام برداریم و به یاری خدا خواهیم توانست با کمک همه فعالان صنعت این تهدید پیش رو را به فرصتی برای شکوفایی رشد علم و هم افزایی در ایران تبدیل کنیم.

بخرید

با استفاده از جستجوگر کالای خود را پیدا کنید و پیشنهاد قیمت بدید!

بفروشید

در عرض چند دقیقه ثبت نام کنید و کالای خودتوان را آگهی کنید و منتظر تماس ها باشید!

مزایده یا معاوضه

شما میتوانید کالاهای خودتان را به مزایده بذارید یا معاوضه کنید از بهتر چی میخواید!

۰

مجموع تجهیزات

۰

خدمات فنی

۰

کاربران فعال

۰

آگهی های ویژه

بالا